Údaje o škole

Název školy Městská střední odborná škola, Klobouky u Brna, nám. Míru 6, příspěvková organizace
Adresa školy nám. Míru 6, 691 72 Klobouky u Brna
Telefon 519 419 211-3
Mobil ředitele a mobil zástupkyně 601 380 314, 601 380 227
E-mail reditel@sosklobouky.cz
71219978
Identifikátor zařízení 650 071 409
Součásti školy 1. střední odborná škola, IZO 0005668292. domov mládeže, IZO 110023005

3. školní jídelna, IZO 103179348

Typ organizace právnická osoba, příspěvková organizace
Bankovní spojení č.ú.1387104369/0800 (Česká spořitelna Břeclav)
Zřizovatel, IČ, email Město Klobouky u Brna, nám. Míru 169/1, PSČ 691 72, indentifikační číslo 00283258, podatelna@kloboukyubrna.eu

Vedení školy a další funkce

Funkce Jméno Email, telefon
Ředitel školy Mgr. Vítězslav Kurz reditel@sosklobouky.cz,, tel. 519 419 212, mob.: 601 380 314
Zástupkyně ředitele školy Ing. Eva Šerháková Serhakova.Eva@sosklobouky.cz, mob.: 601 380 227
Vedoucí provozního úseku Libuše Vinterová Vinterova.Libuse@sosklobouky.cz
Vedoucí učitel praxe Ing. František Koráb Korab.Frantisek@sosklobouky.cz
Metodička prevence Ing. Stanislava Musilová Musilova.Stanislava@sosklobouky.cz
Výchovná a kariérová poradkyně Mgr. Martina Lužová (externě) kontakt přes zást.řed.šk. 601 380 227
Vychovatel pověřený řízením Mgr. Lukáš Vávra Vavra.Lukas@sosklobouky.cz  mob.: 601 380 117
Hospodářka školy a mzdová účetní Věra Kachnáčová Kachnacova.Vera@sosklobouky.cz
Vedoucí školní jídelny Věra Novotná Novotna.Vera@sosklobouky.cz, mob.: 601 380 129

Pedagogové

Jméno Funkce Email
Mgr. Vítězslav Kurz ředitel reditel@sosklobouky.cz
Ing. Eva Šerháková zástupkyně ředitele školy Serhakova.Eva@sosklobouky.cz
Mgr. Romana Burešová učitelka Buresova.Romana@sosklobouky.cz
Blanka Danielová učitelka Danielova.Blanka@sosklobouky.cz
Ing. Jan Grünwald učitel Grunwald.Jan@sosklobouky.cz
Ing. František Koráb učitel, vedoucí učitel praxe Korab.Frantisek@sosklobouky.cz
Mgr. Veronika Krůzová učitelka, TU I1+N1 Kruzova.Veronika@sosklobouky.cz
Mgr. Petr Kučera učitel, TU I4 Kucera.Petr@sosklobouky.cz
Mgr. Yvona Křížová, Ph.D. učitelka Krizova.Yvona@sosklobouy.cz
Ing. Petr Minařík učitel, TU I3, systém Bakaláři Minarik.Petr@sosklobouky.cz
Ing. Stanislava Musilová učitelka, TU I2 + A2 Musilova.Stanislava@sosklobouky.cz
Ing. Patrik Slovák učitel Slovak.Patrik@sosklobouky.cz
Ing. Libor Šedivý učitel, správce sítě Sedivy.Libor@sosklobouky.cz
Ing. Hana Šťavíková učitelka, TU A4 + O4 Stavikova.Hana@sosklobouky.cz
Ing. Barbora Uvírová učitelka, TU A3, EVVO Uvirova.Barbora@sosklobouky.cz
Mgr. Lukáš Vávra učitel, TU A1+O1 Vavra.Lukas@sosklobouky.cz
Jaroslav Vítek učitel autoškoly Vitek.Jaroslav@sosklobouky.cz

Vychovatelé (mob.: 601 380 117)

Jméno Funkce Email
Mgr. Lukáš Vávra vychovatel pověřený řízením Vavra.Lukas@sosklobouky.cz
PhDr. Hana Balšínková vychovatelka balsinkova.hana@sosklobouky.cz
Klára Spaková vychovatelka Spakova.Klara@sosklobouky.cz
Bc. Josef Polášek vychovatel Polasek.Josef@sosklobouky.cz

Pracovníci provozu

Jméno Funkce Email
Libuše Vinterová vedoucí provozu Vinterova.Libuse@sosklobouky.cz
Věra Kachnáčová hospodářka školy Kachnacova.Vera@sosklobouky.cz
Věra Novotná vedoucí školní jídelny Novotna.Vera@sosklobouky.cz
Ludmila Kretschmannová šéfkuchařka kretschmannova.ludmila@sosklobouky.cz
Blanka Gartnerová pracovnice kuchyně gartnerova.blanka@sosklobouky.cz
Marcela Charvátová pracovnice kuchyně charvatova.marcela@sosklobouky.cz
Romana Šebestová pracovnice kuchyně sebestova.romana@sosklobouky.cz
Roman Zvonař školník – provozář Zvonar.Roman@sosklobouky.cz
Jana Bedřichová pracovnice provozu bedrichova.jana@sosklobouky.cz
Zdena Mikulicová pracovnice provozu mikulicova.zdena@sosklobouky.cz
Markéta Šťastná pracovnice provozu stastna.marketa@sosklobouky.cz

Vedoucí předmětových komisí

Předmětová komise Vedoucí komise Email
společenskovědních předmětů Mgr. Veronika Krůzová Kruzova.Veronika@sosklobouky.cz
přírodovědných a zemědělských předmětů Ing. Barbora Uvírová Uvirova.Barbora@sosklobouky.cz
informatiky, matematiky a nábytkářství Ing. Libor Šedivý Sedivy.Libor@sosklobouky.czy.cz
ekonomických předmětů Ing. Hana Šťavíková Stavikova.Hana@sosklobouky.cz