Autor: Lukáš Pospíšil

Dnes, 9.1. 2018 v 17:00 byly spuštěny nové stránky školy. Stránky mají modernější vzhled, jsou přehlednější, responsivní (zobrazí se dobře i na mobilu), barevně jednoduché a rychlé.

Orientace na hlavní stránce: v rychlých odkazech kliknutím na ikonku budete přesměrováni na požadovanou stránku (u Bakalářů musíte čekat delší dobu). Potom v sekci Nabízené obory je informační přehled o oborech naší školy (pro uchazeče). V sekci ať vám neunikne, najdete důležité aktuality. V sekci novinky najdete náhled posledních 10 příspěvků. Ty si zobrazíte kliknutím na obrázek. Starší příspěvky najdete v menu Blog.

Nově se změny rozvrhu a jídelníček zobrazují přímo na webu. U jídelníčku si další stránku zobrazíte na konci kliknutím na šipku vedle další stránky. Stálý rozvrh se taky zobrazuje přímo v prohlížeči.

Galerie zatím není k dispozici. Je ve výstavbě, předpokládané spuštění: 21.1.2018. Pokud by někdo měl fotky, které by se tam mohly zařadit, prosíme přinést na flashce. V galerii by se nově měly zobrazovat fotky ze školních akcí (nejspíš akcí od ledna 2018).

Co do budoucna?
Přístup do adresáře K:\Pro žáky přímo ze školní stránky (takže i z domu).
Propojení webových stránek se školním Facebookem.

V případě jakýchkoliv návrhů na zlepšení stránek nebo na nahlášení chyby nás prosím kontaktujte.

V tomto týdnu se web může zásadně upravovat, můžou nastávat i chyby. Za způsobené komplikace se velmi omlouváme.

Děkujeme. Za správce webu – Lukáš Pospíšil, Ing. Petr Minařík.